O świetlicy

W naszej świetlicy, od niedawna , znajdują się nowy stół bilardowy i komputery. “Kafejka” cieczy się ogromną popularnością. Uczniowie korzystający wpisują się do zeszytu, który jest już prawie zapełniony.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzin skomputeryzowanej świetlicy, szczególnie tych, którzy nie mieli okazji jeszcze skorzystać.


Świetlica szkolna jest czynna od 7.00 do 15.20.
Do świetlicy uczęszczają uczniowie oczekujący na odjazd autobusów oraz ci, którzy chcą miło i pożytecznie spędzić wolny czas. To przytulne miejsce przyczynia się do rozwoju zainteresowań wielu uczniów. Wychowawcy organizują różnego rodzaju zajęcia plastyczne, praktyczno-techniczne i sportowe. Stali bywalcy chętnie sięgają po nowe rozwiązania i bawią się sztuką orgiami i kolażu.
Nauczyciele służą pomocą uczniom mającym problemy z odrabianiem prac domowych. Zajęcia edukacyjne organizowane są w formie rozrywki: rebusy, krzyżówki, kalambury i inne. W świetlicy odbywają się pogadanki dotyczące uczniów, szkoły i życia. Opiekunowie są otwarci na nowe propozycje i zainteresowania uczniów. Chętnie współpracują z młodzieżą i angażują się w każde nowatorskie pomysły.
Bogate wyposażenie sali w gry planszowe, stół bilardowy, komputery, kino domowe i wieżę HFi zachęcają do odwiedzania świetlicy po zajęciach. Można znaleźć tu kącik dla twórców, młodych artystów, dobre miejsce na pogawędkę.
To właśnie nasza świetlica, otwarta dla wszystkich i na wszystko. Dzięki jej działalności uczniowie zauważają wiele ciekawych zjawisk, dostrzegają tajemnice pracowni, uczą się patrzeć na świat z lepszej strony.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s