Konkursy 2012/2013

Najciekawsza ozdoba wielkanocna


Konkurs został zorganizowany w ramach zajęć artystycznych. Przystąpili do niego chętni uczniowie klas I.Zwycięzcami zostały następujące osoby: Justyna Krupińska, Alicja Jaglarska i Dominik Szczerba.

iiiii 1111


 Najciekawsza ozdoba Bożonarodzeniowa

W naszej szkole 18 grudnia br. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą ozdobę bożonarodzeniową.

Konkurs został zorganizowany przez panią Ewę Balińską, w ramach zajęć artystycznych. W jury zasiadły: pani Elżbieta Wierzbicka, pani Aneta Wronowska oraz pani dyrektor Małgorzata Bartosiewicz. Mogła to być dowolna praca o tematyce bożonarodzeniowej. W konkursie wzięło udział pięć osób: Mateusz Duzdowski Ic, Piotr Pieńkowski Ib, Justyna Krupińska Ib, Alicja Jaglarska Ib, Kinga Słowikowska Ib. Ozdoby oceniane były pod względem: „niecodzienności”, dokładności i zaangażowania. Pierwsze miejsce zajęły eq seqwo Alicja Jaglarska i Justyna Krupińska. Alicja wykonała szopkę bożonarodzeniową, a Justyna bombkę z orzechów włoskich. Drugie miejsce należy do  Kingi Słowikowskiej również za bombkę, lecz ze wstążki. Na trzecim miejscu uplasował się Mateusz Duzdowski. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe.

Serdecznie gratulujemy wygranym. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie więcej chętnych.

P1130692

Więcej fotografii…


 Najciekawsza ozdoba Bożonarodzeniowa 2012

W naszej szkole 12 grudnia br. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą ozdobę bożonarodzeniową.

Konkurs zorganizowała pani Ewa Balińska. W jury zasiadły: pani Elżbieta Wierzbicka i pani Aneta Wronowska. Na przekazanie prac mieliśmy około dwóch tygodni. Mogła to być dowolna praca o tematyce bożonarodzeniowej. W konkursie brało udział sześć osób: Dominika Ickiewicz z Ic, Martyna Tyburzec z IIc, Paulina Karczewska z IIc, Izabela Krupińska z IIc, Dominika Lustyk z IIb i Dorota Dąbrowska z Ib. Ozdoby oceniane były pod względem: „niecodzienności”, dokładności i zaangażowania. Pierwsze miejsce zajęła Dominika Ickiewicz, która wykonała pozłacaną choinkę z makaronu (kokardek). Drugie miejsce należy do Martyny Tyburzec również za choinkę, lecz z szyszek. Na trzecim miejscu uplasowała się Paulina Karczewska z nieco odmienną bombką. Zwyciężczynie otrzymały dyplomy i nagrody książkowe, zaś pozostałe upominki sportowe.

Serdecznie gratulujemy wygranym. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie więcej chętnych i chłopcy również wezmą udział 🙂 .

Iza Krupińska kl. IIc

IMG_0191 IMG_0190 IMG_0189


 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s